Wszystkie zdjęcia na tym blogu są mojego autorstwa, nie zezwalam na ich kopiowanie, umieszczanie na innych blogach czy gdziekolwiek bez mojej wiedzy . Nie kradnę i nie chciałabym być okradana. Jeżeli wzoruję się na pracy innej osoby, poinformuję osobę zainteresowana i oznaczę ją pod zdjęciem.

środa, 2 kwietnia 2014

a wszystko przez....

....przez Danusię oczywiście. Na Danutkowe wyzwanie początkowo wymyśliłam sobie kubek szydełkowy. Zerkam do posta, a tam dwa zgłoszenia z szydełkowymi kubkami. No nic, myślę sobie, trzeba zmienić plan. Zaraz potem wpadł mi do głowy kubek kawy z fimo jako zawieszka na łańcuszek. Zrobiłam, owszem. Nic z tego jednak nie wyszło, bo zanim wymyśliłam co by tu jeszcze dorobić, żeby w ogóle opłacało się włączac piec na utwardzanie tworów, moja córcia wzięła kubeczek w swoje łapki i zrobił się taki jakby podobny, ale plaskaty nieco. Miałam zrobić kolejny, ale jakoś tak mi zeszło, że nie zabrałam się za niego w ogóle.
Teraz, kiedy czas wyzwania dobiega końca, żeby nie pozostawać w tyle i jakoś tak się pokazać jednak, że ja nie taka  niepomysłowa jestem, zmajstrowałam mały wyzwaniowy kubeczek ceramiczny. Kubek jest? Jest, hihi
Ulokowałam go w wianku, który oplotłam bluszczem przytaszczonym z wczorajszego spaceru po polach, lasach, bazdrożach i łąkach :)

Brudna robota była :)


Bluszczyk pochodzi z tego lasu13 komentarzy:

 1. Marta powiem tak - kubek jak kubek jest i to najważniejsze, ale te żonkile/ narcyzy biało pomarańczowe wyszły rewelacyjnie!! I w tym połączeniu z wiankiem i kubeczkiem są cudne. Cieszę się , że aczkolwiek na ostatni moment ale zdążyłaś z drugim wyzwaniem> powodzenia w głosowaniu Ci życzę i słonecznego dnia.

  OdpowiedzUsuń

 2. Połączenie żywych lisci i szydełkowych kwiatów wyszło extra .. hi hi kwiaty zdominowały kubek,ale on tez jest uroczy .

  OdpowiedzUsuń
 3. Martuś chyba mi koment uciekł,ale nie ważne piszę od nowa.
  Otóż kubek jest w swej prostocie piękny,bez udziwnień i wszelkich dodatków.Bo oceniam jego a nie całą oprawę dookoła,która wiadomo,że jest prześliczna.Kurcze nawet moje imię się na nim znalazło a to już niezły zaszczycior mnie spotkał haha:)
  Powodzenia w głosowaniu,które już niebawem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale komplikacje z tym Twoim kubeczkiem były :) W każdym bądź razie ten co zrobiłaś jest super :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wpadłam biegiem,dostałam zadyszki,ale nie mogłam nie zobaczyć tego Twojego kubka;))
  No jest ekstra,takiego nie ma nikt;)
  Całość jest świetna,tak to wszytsko super połączyłaś;))
  tak trochę bredzę,zdań nie ukłądam,bo mi farba na włosach schnie i się spieszę;))
  Nie tęsknij,wróce;)))

  OdpowiedzUsuń
 6. hahah snowu moje wszytsk,jejku muszę się nauczyć inaczej klikać w tę kalwiature;)
  Soreczki;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Te zonkile sa niesmowite, nie moge sie napatrzec!

  OdpowiedzUsuń
 8. Kubek cudny, wianek cudny i żonkile cudne. Pomysł piękny !

  OdpowiedzUsuń
 9. pomysłowy,cudny i perfakcyjny

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo pomysłowo:) czasami najprostsze rzeczy są najpiękniejsze :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ale świetny wianuszek! Strasznie mi się podoba!:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja bym była dumna z takiego kubka.

  OdpowiedzUsuń